KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12713065
nr 1271 3065
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Motiv från Söder. Signerad, numrerad 263/310. Motivet: 20x32 cm
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:22:33
15/8 19:16:28
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Lennart Glemme
Läs mer om Stockholm
nr 1271 3065
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 26 augusti 2019 |
| 15/8 19:16:28 | 1 | Vinnande bud |
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm